Since
1974
Konoba Gušte

Pracovní doba:

Period od 1.4. do 1.11.

Pondělí - Neděle  18h-24h


Konoba "Gušte" - Vl. Gušte Juričev Barbin

Mirka Zore bb, Vodice

tel.091 2017 593

Konoba Gušte Konoba Gušte Konoba Gušte Konoba Gušte Konoba Gušte

POLOHA


Konoba "Gušte" se nachází v typické dalmatské ulici v řadě kamenných domů ve staré části města Vodice v blízkosti ACI Mariny Vodice.

Konoba "Gušte"  se nachází v typické dalmatské ulici v řadě kamenných domů. Byli jsme první steak house v Dalmácii. S naší nabídkou a výborným jídlem tuzemského původu jsme se stali jednou z nejlepších restaurací ve městě.

Zvláštní kouzlo propůjčují interiéru  specifické a starodávné dekorace. Kamenné stěny jsou pokryty s mnoha detaily, vzpomínkami a vzkazy nadšených hostů a pokud se pečlivě rozhlédnete kolem sebe a nahlédnete do všech koutů konoby tak uvidíte například starou dalmátskou olejovou lampu , místní kroje, tkané koše a tradiční nástroje používané rybáři.

Majitel Gušte Juričev Barbin vystavil starý dřevěný vůz jako vzpomínku na obtížný život místních obyvatel.  Ve voze jsou naskládané láhve vína domácího původu. Rodinná atmosféra v konobě je velice příjemná a uvolněná. Personál restaurace vás potěší svými dalmatským humorem a vynikající obsluhou, a právě díky tomuto osobnímu přístupu k hostům se bude cítit jako součást rodiny Gušte.